• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozat e Brazilit

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,926
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Po ke Chelsea eshte por mesa di une ka paa probleme dhe me Conte.
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Brazili favoriti kryesor?
Mesa duket se paske pa Spanjen kte vit :d
Brazili ka ekip me t'mire se 2014 por nuk eshte pretendent per titull.
Me ke do e fitosh boterorin me Felipe luis ne mbrojtje apo me Miranden.
Mesfusha gjithashtu pervec Casemiros dhe Kutinjos , pjesa tjeter sjane nivel per te perballu mesfusha si ajo e Spanjes , Gjermanise apo Frances.
Ndersa sulmin e kane shume OK.
Por ej , kush jam une te gjykoj brazilin dhe cilsine e tyre , thjesht po jap nje opinion amator nga ky cepi me ferra qe quhet Shqiperi :D

Per mu favorit eshte Spanja , Gjermania , Franca ...pastaj vjen Brazili.
Ndersa Argjentines do i duhet mrekulli sepse ka 22 kercunj dhe 1 superlojtar qe eshte Messi. Me kto kercunjt do duhet qe te rrezohen avionat e Spanjes , Gjermanise , Frances dhe Brazilit qe Argjentina t'kete shons me shku ne finale , sepse per ta fitu ska gje t'sgurte .lol

Ps.. Gjynah qe nje nder lojtaret me te mire te gjithe koherave do terhiqet nga kombetarja A me zero trofe. Pjesa tjeter pastaj ...jeta vazhdon..
Sipas eksperteve te bastoreve renditja sipas favoriteve qenka... gjermani, brazil, spanje, france etj.

Argjentina outsider :/
S’ka ekip. Me nje lule nuk qel pranvera.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,926
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Brazili dhe Boterori 2018

Sipas eksperteve te bastoreve renditja sipas favoriteve qenka... gjermani, brazil, spanje, france etj.

Argjentina outsider :/
S’ka ekip. Me nje lule nuk qel pranvera.
Ekipi qe rradhitet si i pari nga bookmakers asnjehere nuk fiton.
 
Top