• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozat e Gjermanisë

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

Spo jep rezultatet as me te rinj as me te vjeter, ky eshte problemi.
I vetmi SULMUES me talent qe ka Gjermania aktuale (mendimi im) eshte...SANE.Müller ne pension Timo Werner eshte i mire per Leipzig,si puna e qiro immobile ke laci.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,553
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

Sinqerishte vetem per Sane jam dhe une. Werner me shume prish pune. Na mungon nje Klose.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

me 1966-n nuk kishte var..

https://www.youtube.com/watch?v=0Uhe_l1h3w8

Spasiba ruseve ju picmuter teutone...pastaj...

https://www.youtube.com/watch?v=o5QlBHF6ib8

edhe shurdhet e KQYREN,lere me MIOPET.

Shtttttttttttttttttttttttt.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,553
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

Shttttttttt kush flet per Dojch


 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,553
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

Mbylleni sqepin se edhe per Kupa te Europes jemi te paret! Jemi ne historia, tjeret na shofin me dylbi....


1974
1954
1990
2014
 
Last edited:

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

Ja u paska fut....Hollanda.

https://www.youtube.com/watch?v=voG4mZYgvUw


-qesh--qesh--qesh-
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Re: Përgjigje e: Tifozat e Gjermanisë

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....:p

https://www.youtube.com/watch?v=JR3pMO7oXz8

U ngopet mire.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-call me-

https://www.youtube.com/watch?v=t-kRR4pbIhc

Tungi....`bam`

https://www.youtube.com/watch?v=vTrSFE30Nh4

Apo...qysna `thankyou`
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,553
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Super Ndeshje komploti humbja e Gjermanise mbrem kunder Hollandes. Kalojne grupin Gjermani , Hollande.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Amon mer....si nuk ini iher obiektive.Hollanda ju ASFALTOI ne ju me komplote.

apropo....kam nje telepati qe ceket do fitojne ``chairhide``

Iku Beni.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Ky brezi Hollandes me kujto brezin e famshem te 90. Ka shume element cilsor , vetem nje portjer i hajrit i mungon.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Ky timo werner,apo immobile i italise jane....lokalite.

Pra sulmues...per fshatin.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Gjermania ka lojtare qe............VRAPOJNE.

Plus PENALLTI sade per <nazistat> qe nuk ju dha.

KAQ ktu.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,466
Pikët
113
Gjermania o bo ekip tiki taka, nuk ke nje shperthim, jane bo ekip 5 lekshash ne peshe. Sgyqr qe kane Nojer dhe arinmeZyle, qe i shtojne peshen e ekipt. Plus qe pas 65 min ju bin breket dhe bejne gabime edhe ne pasime.

Ai Verner, me keq se Imobile, L me oqe komplet, himbi nja 3 gola t sigurt sot.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,802
Pikët
113
Hollanda ka fituar ndonje gje deri me sot? Apo vetem tulipane?
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Ka fituar kete Hollanda....

1-

https://www.youtube.com/watch?v=jD0obU7oKvM

DY-

https://www.youtube.com/watch?v=69KK5wQOD6s

Dhe..tle :p

https://www.youtube.com/watch?v=gVZdz0fbdcg

PS......HOLLANDA eshte FABRIKE=TALENTESH.
 
Top