• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozat e Italise

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Tifozat e Italise

1-0 dhe me penallti kualifikohet Suedia :d Parandjenje!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Bufoni nuk eshte shqujt kurre per penallti. Nuk eshte Dida i dikurshem i brazilit qe slete krah pa kuptu!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,154
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Shikojeni botërorin pa Italinë tani.
Është Zvicra s'ka gjë. :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Me immobile,interista,milanista...SHKERDHAPATARISTA nuk shkon larg.
SACRO e SANTO.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Keqardhje si tifoz , por mendoj se eshte nje msim i mire nqf se kerkojne te bejne revolucion ne futbollin e tyre.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Tashti do shkoj ne kishe dhe do ...predigohem.
BRAVO SUEDIA
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

GRANDE....GIGGI...e mbylla me nje DISFATE.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
12,990
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Nuk jam tifoze me ita, por me erdhi keq per Bufon.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Mu DHIM vetem PORTIERI me GRANDIOS.
Por me ve(n)tura demode ose karakatina nuk i jep dot gaz kerrit.
Mire tju bohet.
 

rolex

Super Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
681
Pikët
43
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Tifozat e Italise

Keqardhje si tifoz , por mendoj se eshte nje msim i mire nqf se kerkojne te bejne revolucion ne futbollin e tyre.
Italia cope cope ka qene perhere dhe ka fituar boterorin.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
29,795
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

cfare do mbjellesh do te korresh.

turpi haet me buke thot poplli
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,409
Pikët
48
Përgjigje e: Tifozat e Italise

A shkohet ne botror me pleqt e juventusit
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,592
Pikët
113
Përgjigje e: Tifozat e Italise

ANALIZE kjo....
https://www.youtube.com/watch?v=WuXqac8mnjk
Dhe m.q-se juve tifozat trojane me jermane,nuk rrini dot pa treguar kllufizmin apo GOREizmin ka dhe etikete tjeter.
http://www.gndesign.it/mondiali2006/default.asp?id=tabellino&go=61
OSE....
https://www.youtube.com/watch?v=MbGUeu6cv2M
I bie ne SHQIP: juve ju PALLOJME ne 3 te notes.
AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
``Ec``
AproPO....tifozat e turkoshakeve nuk duhet te llapin HIQ.
 

xhori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2016
Postime
920
Pikët
0
Vendndodhja
MARCHE
Përgjigje e: Tifozat e Italise

qe kur mori vendin e contes ky matufi u kuptua qe italia nuk do shkonte ne ne rusi conte beri mrrkulli me ata lottar qe pati ne evropian shkurt muhabeti per fai te trajnerit ngele jasht botrorit
 
Top