• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozat e milanit

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

Ac MiLaN Alerts Zile E Milanit Per Pc-Ne Tuaj :)Download
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

Edhe Pse U Rrafem Me Interin Ska Gjo Se Do Morim Nai Kupe Uefa . Dhe Vitin Tjeter Champions.
FoRCaAaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MiLaNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
kta thon edhe qe u rrafem pun e modhe se kampionatin humbem dhe me kismet mund te marrin ndonje kup uefa:D E keni iden se sa posht keni ra si ekip reë:D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e milanit

ik se s`boheni mo si ekip, ec futjani vrapit tani :p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

Kur Flasin Dhe Kto Interistat Qe Ne Jemi Ekipi Me I Titullum Ne Bote.Milani Na Ka Dhen Vit Per Vit Kenaqsi Kurse Inter 2 Vjet Ka Qe Fito Kampionat Se Ne Champions Sbohet LLaf Te Hecin.Jemi 7 Her Kampion Europe Mos Harroni :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
ahahahahahahaha o sa kom qesh per zotin ej kush eshte ekipi qe ka me shume tituj mer milani..se ky interi ka na 50vjet pa mar na i champions ahahahhahahahaha po ska problem se pak jane mos u merzisni
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Ec atyyyy milanista ,jeni si shpirt . Edhe une me milanin jam , po as vete se di pse .....
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

FoRca Kuklla
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

Sa Do Dalim Me Werder Bremen ë

Per Mu 3-0
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Re: Tifozat e milanit

Ec atyyyy milanista ,jeni si shpirt . Edhe une me milanin jam , po as vete se di pse .....
,,,milani eshte ekipi me i dashur n'planet,edhe ma i forti sigurisht,poashtu kam lexuar se 50% e tifozeve te milanit jane femra, nuk e di pse po jane,,,,,,,,,,,,:)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Tifozat e milanit

Hajde Urime Urime Milanitisteve Per Skulifikimin E Milanit Nga UEFA :D Te Roni Vet :D
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Tifozat e milanit

Ngushellimet e mia Milanista! Ju ka ngelur ndonje kupe tjeterë
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Tifozat e milanit

Trajnierin e milanit e kam Ndryshim humori ;)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Tifozat e milanit

Ac MiLaN - Lecce 2-0 Golat Ronaldinho 90` Inzaghi 92 :p Sa Kemi Vujt Lol
 
Top