• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tiger Woods ne nje spot per sterilizimin e kafsheve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tiger Woods do te jete deshmitar “jovullnetar” i “Peta”-s. Shoqeria animaliste ka vendosur te perdore imazhin e golfistit per fushaten e re te dedikuar per sterilizimin e kafsheve shtepiake.


Ne manifestim, sic thuhet ne faqen e internetit te “Tmz”, shfaqet imazhi i Woods dhe shkrimi:

Shume seks mund te jete i demshem edhe per tigrat e vegjel. Ndihmo qenin dhe macen tende te rrije larg telasheve. Sterilizoje!”.

Per t’i hapur rrugen fillimit te fushates duhet nje marreveshje me avokatet e golfistit./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top