• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tila Tequila sulmohet në festival

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tequila pati nevojë për ndihmën e policisë gjatë një festivali, pasi një grup e ka sulmuar yllin e reality shou me shishe të birrës dhe mjete piroteknike.


Unë u ngjita në skenë dhe menjëherë, madje para se të ngjithesha në skenë, disa persona filluan të gjuanin me gura në fytyrën time, shishe të birrës që ma qanë syrin dhe flokë të djegura në zjarr për shkak të fishekzjarreve.

Ata morrën jashtëqitje nga toaleti dhe më gjuajtën në skenë”.

“Këta njerëz tenuan të më vrisnin. Truprojet më larguan me shpejtësi nga skena, por madje edhe ata ishin të frikësuar”, tha Tequila.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top