• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tim Burton planifikon disa filma

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndërsa po shijon suksesin e filmit “Liza në botën e cudirave”, Tim Burton planifikon disa filma të tjerë, këtë herë edhe në formatin 3 dimensional.


Para se të nisë projektin “Familja Adams” ne 3D, ai mendon te shfaqë në ekranin e kinemasë edhe “Bukuroshja e fjetur e pyllit”. Por projektet nuk përfundojnë këtu, pasi në vitin 2011 do te shfaqet “Frankenweenie” dhe më pas do të jetë radha e “Dark Shadoës”.

Regjisori do jetë i pranishëm edhe si president jurie në Festivalin e Kanës që do zhvillohet ne 12 dhe 13 maj. Ndëerkohë, “Liza në botën e cudirave” ka arkëtuar 442 milionë dollare, duke kaluar me 242 milione dollarë koston e realizimit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top