• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Timbaland: Nuk desha të vetvritem

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Timbaland, është lënë i shokuar nga spekulimet se ai ka tentuar të vetvritet, pasi i është vjedhur ora e vlefshme nga shtëpia e tij në Malibu.


Ora e vlefshme hiç më pak se 2 milionë dollarë, thuhet të ketë shokuar producentin që për t’u ‘shfryrë’ vendosi që të shëtise me veturën e tij, një veprim që ka shtyrë miqtë e Timbaland të mendojnë se ai do të bëjë vetvrasje.

Unë nuk e di se çfarë ndodhi. Unë nuk e di se për çfarë po flasim… Gjëja e vetme që kam bërë ishte që shkova për një shëtitje sa për të parë se a do t’ia dali ta tejkaloj vjedhjen e bërë.

Unë nuk kam folur, prandaj njerëzit u brengosën, pasi që unë u tregoj gjithçka edhe kur nuk më telefonon nëna”, theksoi Timbaland.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top