• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tinchy: Femrat pas seksit, më shumë se meshkujt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Reperi britanik, Tinchy Strider, beson se vajzat janë më të fiksuara pas seksit se sa meshkujt, por ndjen se është keq të flitet për këtë.
Edhe pse meshkujt nuk ndalen së foluri për seksin, reperi është i sigurt se femrat mendojnë gjithnjë për të bërë dashuri.

“Djemtë flasin lirshëm me miqtë e tyre dhe askush nuk brengoset, por vajzat ndjejnë se është keq të flitet për këtë, aq sa është edhe e fiksuese. Mendoj se kjo është në mendjen e tyre gjatë gjithë kohës”, theksoi Tinchy.
 
Top