• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

**~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,159
Pikët
113
Ate qe ndjejne , njerezit e shprehin me menyra te ndryshme...te pafundta . Arti ka lindur nga deshira per te shprehur ndjenjat ne bashkim germash per nje varg , perzierje ngjyrash per nje pikture edhe bashkim notash per tinguj qe flasin sikur zemra ta bente.

Meqe tema e pare e kaloi limitin e postimeve, une po hap nje tjeter kend ndjenjash me nota te cilat do te perfaqesojne ndjenjen tone te momentit.


Tinguj te kendeshem!
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,159
Pikët
113
Përgjigje e: Tinguj dhe Ndjenje

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=sK0GuKQPfRk[/ame]
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,346
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Ne momente te caktuara muzika eshte ilac per shpirtin. E mendoj ndonjehere si do ish jeta pa muzike - gosh, teper e frikshme.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,343
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3DSj59tXQys[/ame]
 

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
22,076
Pikët
83
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Y7OyWVQn8dg[/ame]
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
29,343
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zQyn9AfX7q0[/ame]
 

Sopoti

V.I.P
Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Pikët
63
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=gAh9NRGNhUU[/ame]
 

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,320
Pikët
83
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jIZbzPN6nR4[/ame]
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
20,883
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=RqVLL4PC-hc[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,458
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Kane qene nja dy dekada perpara per kohen......thone!!!!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=55hjQaQLED8[/ame]
Tash studim personal.
Aleeeeeeeeeeeeee kombasi(e)t.

I juaji.
``Ec``-paqe-
 

Sopoti

V.I.P
Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Pikët
63
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fregObNcHC8[/ame]
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
12,379
Pikët
83
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bsjJaoxKsm8[/ame]
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
20,883
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=Tqdge2ZU6P0[/ame]

Kur ndiqja me deshire dhe padurim te madh "Zecchino d'Oro". :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,458
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

C`thon kta katnaret knej,a marrin pak vesht nga jeta???
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vjvHesgmB_w&list=UUukGKxRDu_1nPHHcpjrfzCg&index=4[/ame]

E keni shume gabim(ju pergjigj goca e tetka Ollgave).
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,346
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qqTc8BOs9h0[/ame]
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SXiSVQZLje8[/ame]
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
24,984
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=LinsuvtsFdU"]https://www.youtube.com/watch?v=LinsuvtsFdU[/ame]

;)
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,675
Pikët
113
Përgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pXRviuL6vMY[/ame]
 
Top