• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tinguj dhe Ndjenje

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113

kindergarten-istock-1069476304-1569264790.jpg

PS....ju DARAT me flamur.................KRYEVEPRA NUK beni dot.
GREATE.

FAZITI.....keni nje artikull ne shtypin skiptar sipas hulumtive ne usa.....majmunet dhe speciet aqe menojn ISOJ.
AGRE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Kur degjoj......WE ARE CHAOS,me duket sikur ka ndodhur dje.Ashtu si gjithmone i le gjurmët e titullit...... dhe kenget si KJO.Na shfaqet sikur ne thjesht e kemi shkruar sot.................. Padyshim që ka nje ane A dhe nje ane B ne kuptimin tradicional.


Ndersa isha duke bere kete ..... KRYEVEPER(sipas meje), une vazhdoja te mendoja: Qetesoje çmendurine tende, mbaj kostumin qe ke veshur. Dhe perpiqu te pretendosh se.................. nuk je nje kafshe, duke e ditur qe njerezimi asht m i keqi nga te tan. Meshira eshte si vrasje.

EDHE nje nga RRJESHTAT me BRILIANT ose THENIA e 2020-es,apo vitet me para dhe me PAS

Lotet jane eksporti me i madh i trupit te njeriut.

FAZITI......
MARILYN MANSON>>>>BRILIANT.

Naten e mire.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Merr.....8 MINUTA vremena....

FAZITI......kufomat NUK kane shance ti bejne.

PS: This song is makes me loose morals
 
Top