• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tingulli 3nt realizon këngë me Florin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tingulli 3nt ka realizuar një këngë së bashku me këngëtarin nga Shqipëria Flori, e cila pritet shumë shpejt të shoqërohet edhe nga një videoklip.


Kënga, e cila ende nuk është përfunduar plotësisht, titullohet “Sytë e mi”, por ajo tashmë është publikuar në You Tube pa dijeninë e tyre.

Grupi kosovar i muzikës hip-hip po ashtu ka treguar se së shpejti do të publikojë edhe albumin e ri. /Telegrafi/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top