• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tingulli i preferuar?

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Mbremjeve vone, "Muzika" " e valeve ne bregdet
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

tingulli i preferuar ..?

gjeli kur kendon..:p

tingulli i muzikes...?

violina :)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Tinguj strumentesh:
Harpa
Tingulli natyral
Feshferima e gjetheve kur fryn ere
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

valet e detit ne muzg ose ne mengjez heret
dhe tingulli i pianos ne largesi
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Tingulli i preferuar? - Heshtja!

Tingulli muzikor i preferuar? - Violina.

P.s Kur Violina nderthuret me heshtjen eshte akoma me i preferuar per mua.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

tingulli i preferuar
tigulli muzikor Blues gitare
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Kitara ime spanjolle :) *kuptohet kur i bie vete* xD
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,979
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Adhuroje Kitaren dhe tinguillin perkundrazi jam e dashuruar pas tingujve te saj... eshte e mrekullueshme.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Tingulli i preferuar?

Kur degjoj bubullima e shfaqe rrufe ne qiell ;)
 
Top