• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Tipi i mashkullit që të pëlqen? Zbuloj
Një burrë nuk të josh rastësisht. Të gjitha kanë diçka të përbashkët që të bën për vete. Një tip mashkulli gjithmonë të tërheq më shumë se të tjerët. Por e di me të vërtetë se cili ëhstë ai? Bëj testin dhe zbuloje...1. Ish- të dashurit e tu janë:
a. Meshkuj me personalitet jashtë të zakonshmes.
b. Meshkuj që dinë të ecin në jetë.
c. Meshkuj që dinë të përfitojnë nga jeta dhe shanset.

2. Vetëm ose me miqtë, preferon të shkosh...
a. Në pub, ku shkon gjithmonë dhe i njeh të gjithë.
b. Në vende origjinale.
c. Në baret dhe diskotekat më në modë.

3. Nga pikëpamja përfituese je...
a. E kënaqur dhe nuk dëshiron të rrezikosh.
b. Di të jesh në vendin e duhur në momentin e duhur.
c. Nuk lë të të shpëtojë asnjë mundësi. Asnjëherë s’i dihet.

4. Defekti yt kryesor është:
a. Narcizizmi.
b. Temperamenti i rëndomtë.
c. Impulsiviteti.

5. Në shikimin e parë, në takimin e parë, vë re:
a. Look-un e tij të pazakontë.
b. Sjelljen e tij të qetë.
c. Vështrimin e tij depërtues.

6. Veprimi që të josh:
a. Një tufë trëndafilash.
b. Një udhëtim i papritur.
c. Një darkë nën dritën e qirinjve.

7. Ke takuar një mashkull që të pëlqen. Gjatë darkës rifillon të flasë me një tjetër:
a. Fillon edhe ti të flasësh me një tjetër.
b. E lë farë.
c. Hidhesh në sulm. Nuk ke ndër mend ta lësh të të ikë nga duart.Më shumë a
Tipi yt: aventurieriLidhjet e qeta nuk bëjnë për ty. Ke nevojë për aventura dhe jo për një burrë të mefshtë. Emocionet e forta bëjnë pjesë në historitë e tua të dashurisë. Arrin gjithmonë të çmendësh atë burrë që të bën të dridhesh. Një burrë që të propozon një darkë nën dritën e qirinjve? Ia mbath me vrap. Ti preferon arratisjet romantike. Të pëlqejnë aventurierët më zemër të madhe dhe me të shkuar të pasur me eksperienca të mira e të këqija.

Tipi yt i mashkullit: Johnny Depp ose... James Bond!

Të ëndërroni, të diskutoni, të flisni për dëshirat tuaja: ja ai që të duhet për t’i hipnotizuar.

Më i miri: një burrë kompleks, me përvojë, me personalitet të vërtetë, për të mos u mërzitur kurrë.

Një frazë: pse të zgjedhësh thjeshtësinë, kur jeta mund të komplikohet?Më shumë b
Tipi yt: mashkulli i maturAventurat e përditshme nuk bëjnë për ty. Një burrë duhet të të japë stabilitet dhe qetësi, ndryshe nuk të josh. Të tërheqin meshkujt e sigurt në vetvete, dinamikë, të vendosur, që e dinë se cila është rruga e tyre dhe të marrin me vete. E qetë dhe me sens praktik, je shumë realiste në marrëdhëniet e përditshme. Historitë pa të ardhme nuk të interesojnë dhe u rri larg.

Tipi yt i mashkullit: Tom Cruise

Më i miri: një mashkull i pjekur, që nuk kanë nevojë t’i provojnë asgjë askujt. Aspak ekstravagant dhe joshës i thekur nga dhe ata që kanë vetëm fjalë e asnjë vepër. Ke nevojë të kesh besim tek tjetri, të ndihesh e mbrojtur. Prandaj ndoshta nuk e ke gjetur burrin ideal.

Një frazë: Dashuria është një lumë i gjatë i qetë.Më shumë c
Tipi yt: joshësiNjë vështrim që vret, një turp, një pamje dhe një mënyrë të të bërit të gjërave që tregon qartë synimet e tij. Këtij vërtet që nuk mund t’i rezistosh dot. Vrapon në krahët e tij. Nga ana tjetër, edhe ty të pëlqen të joshësh, është loja jote e preferuar.

Je e tërhequr nga meshkujt karizmatikë. Nuk je një person i rezervuar dhe ke nevojë për një partner që të dijë të të thotë se të dëshiron.

Tipi jot i mashkullit: George Clooney

Të pëlqen të shkosh nëpër lokalet më në modë dhe të jesh e vëzhguar. Teknika jote është e thjeshtë: hedh sytë rrotull, vëzhgon, i lë të tjerët të të vështrojnë dhe kur e sheh që ngjiti, hidhesh menjëherë në sulm.

Më i miri: ai që me një vështrim, me një zë depërtues, me një frymë, me një përkëdhelje, të bën të humbasësh mendjen. Me partnerët e tu je me të vërtetë një "femme fatale" dhe je ti që vendos rregullat e lojës.

Një frazë: Provo kënaqësinë më të madhe të jetës: josh.
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Is Male..... :) Ishalla Po Pergjigjet Ndoi Qe I Pelqen Tipi Im ,Se Do E Propozoj :)
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Shtt Mos Me Shperqendro Se Po Ri Si Ato `Zagaret`Per Gjah Kush Postoj E Para Qe Ka Lidhje Me Tipin Tim Do Ja Bej Te Ditur Qe Jam Perfekti :p:p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Une e du tip shqiptar po se pash ne opsionet e mesiperm .
Ata amerikont sma ngrofin shume .
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

po qe per shqiptar, me ke mua 24 karat shqiptar Lol :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,472
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Shqipe shqipe,po te jet 48 karatsh,jo si ky 24:D:D:p lol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

bomber pa te pa derr ne thes smorr , qise i cik komen haha
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

o do me marresh derr ne thes o ska:D

te thash qe jom 24 karatsh...linda do shqiptar 48 karatsh
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

du aj nou ju ? lol
se si diversant me dukesh haha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

oh yeah ? he i her , kush jeeeeeeeeeee lol
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,447
Pikët
113
Përgjigje e: Tipi i mashkulli qe te terheq ....

Tipi i mashkullit që të pëlqen?

1. Ish- të dashurit e tu janë:
a. Meshkuj me personalitet jashtë të zakonshmes.
b. Meshkuj që dinë të ecin në jetë.
c. Meshkuj që dinë të përfitojnë nga jeta dhe shanset.

2. Vetëm ose me miqtë, preferon të shkosh...
a. Në pub, ku shkon gjithmonë dhe i njeh të gjithë.
b. Në vende origjinale.
c. Në baret dhe diskotekat më në modë.

3. Nga pikëpamja përfituese je...
a. E kënaqur dhe nuk dëshiron të rrezikosh.
b. Di të jesh në vendin e duhur në momentin e duhur.
c. Nuk lë të të shpëtojë asnjë mundësi. Asnjëherë s’i dihet.

4. Defekti yt kryesor është:
a. Narcizizmi.
b. Temperamenti i rëndomtë.
c. Impulsiviteti.

5. Në shikimin e parë, në takimin e parë, vë re:
a. Look-un e tij të pazakontë.
b. Sjelljen e tij të qetë.
c. Vështrimin e tij depërtues.

6. Veprimi që të josh:
a. Një tufë trëndafilash.
b. Një udhëtim i papritur.
c. Një darkë nën dritën e qirinjve.

7. Ke takuar një mashkull që të pëlqen. Gjatë darkës rifillon të flasë me një tjetër:
a. Fillon edhe ti të flasësh me një tjetër.
b. E lë farë.
c. Hidhesh në sulm. Nuk ke ndër mend ta lësh të të ikë nga duart.Më shumë c
Tipi yt: joshësiNjë vështrim që vret, një turp, një pamje dhe një mënyrë të të bërit të gjërave që tregon qartë synimet e tij. Këtij vërtet që nuk mund t’i rezistosh dot. Vrapon në krahët e tij. Nga ana tjetër, edhe ty të pëlqen të joshësh, është loja jote e preferuar.

Je e tërhequr nga meshkujt karizmatikë. Nuk je një person i rezervuar dhe ke nevojë për një partner që të dijë të të thotë se të dëshiron.
__________________
 
Top