• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tirana dje ....

al74

V.I.P
Anëtar
Dec 30, 2017
Postime
3,919
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Duket bukur. Te mendosh qe athere e gjithe shqiperia punonte qe Tirana te lulezohej e te ishte e bukur.
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Jeta per studentet e Tiranes se asaj kohe (1988). S'e kisha gjetur me pare kete video ne Youtube.


ueee..... Prej 15:19 Gocat e ndertimit.Jo ajo qe flet.
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Tirana dje ....

Jeta per studentet e Tiranes se asaj kohe (1988). S'e kisha gjetur me pare kete video ne Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=KqXYKdCHYBU

ueee..... Prej 15:19 Gocat e ndertimit.Jo ajo qe flet.
Sa her që shikojë ndonjë dokumentar të Koresë së Veriut më kujtohet Shqipëria e para 90-ës. Është e frikshme se si mund të komandohen masat në atë mënyrë siç shihet në këtë video.
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Tirana dje ....

Shqipëri e viteve 80-të, sipas një dokumentari Francez.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,215
Pikët
83
Përgjigje e: Tirana dje ....

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Te lulishtja apo mbas monumentit te Skenderbeut.HARRONI lali erin dhe lulken e bashajve.
TIRONA.....dikur.

Gjithe te mirat dhe @venom.

Neshjet i pashe se si jane sot,dhe mase gjej nonji te bome.

Shnet.
 

Attachments

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
8,014
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Tirana dje ....

Te lulishtja apo mbas monumentit te Skenderbeut.HARRONI lali erin dhe lulken e bashajve.
TIRONA.....dikur.

Gjithe te mirat dhe @venom.

Neshjet i pashe se si jane sot,dhe mase gjej nonji te bome.

Shnet.
Lyon 1-3+

Kjo me pelqen, keto te tjerat me duken kot.

Tshofin ti hudhim dhe nai sy tjeter se tani po i shikoj ihere.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Lyon 1-3+

Kjo me pelqen, keto te tjerat me duken kot.

Tshofin ti hudhim dhe nai sy tjeter se tani po i shikoj ihere.
Per Champions League SOT skom menje...per neser kom kte,qe PSV e NGORDH inter.Kuoten e ke mbi 3.00,ose ndeshje qe ka gola.Keta interistat RREJNE veten,dhe pa pike tifozlliku.

SHENOJE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Tek kombinati duke punuar.Paten iluzione ose djersa ju shkoj dem ose kot.Gjithsesi nuk ishin PROSTITUTA...si te SOTMET.

PS: midis TYRE eshte dhe....NONA ime.

Bash KSHU....dhe ju katnaret ka gerxhet...TIRONEN nuk e njifni ASPAK,se CFAR ...ishte.
 

Attachments

Last edited:

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Tek kombinati duke punuar.Paten iluzione ose djersa ju shkoj dem ose kot.Gjithsesi nuk ishin PROSTITUTA...si te SOTMET.

PS: midis TYRE eshte dhe....NONA ime.

Bash KSHU....dhe ju katnaret ka gerxhet...TIRONEN nuk e njifni ASPAK,se CFAR ...ishte.
Ka vetem nje vend ku mund te jete kjo foto. Kombinat, po se nuk gabohem.

Mos e paske thene para meje :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Ka vetem nje vend ku mund te jete kjo foto. Kombinat, po se nuk gabohem.

Mos e paske thene para meje :D
FIKS.Pastaj ka dhe PROSTITUTA mediatike qe kombinatin e quanin KUPLARA.Jane nisur nga XHINSI i TYRE.Qe mos te me keqkuptosh e kam per demokratet e DARIT.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Foto e FUNDIT qe jep Beni.... me GJYSHIN e tij(apet me te vogel) qe ka qene.....GJENERAL,por jo nga ata fuksat.Njoni me floket si balil, ne ndertesa mrapa ka qene tek LULISHTJA mas SKENDERBEUT.

KAQ.
 

Attachments

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,189
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Te kam lakmi qe paske foto me gjyshin beno. Njerin nuk e arrita, tjetri shkoi sa erdha une.. s’arritem ta kemi asnje foto bashke.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Te kam lakmi qe paske foto me gjyshin beno. Njerin nuk e arrita, tjetri shkoi sa erdha une.. s’arritem ta kemi asnje foto bashke.
Nga ana e Nones si kam njohur.TI ke pasARDHES dhe....me jete te GJATE.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,189
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Shume flm beni.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,176
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Tirona ka qene e GJELBERT...ca i dine ca se kane HABERIN.

Se sjemi tu bo krushqi.
 
Top