• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tirana dje ....

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,288
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Përgjigje e: Tirana dje ....

Tek kombinati duke punuar.Paten iluzione ose djersa ju shkoj dem ose kot.Gjithsesi nuk ishin PROSTITUTA...si te SOTMET.

PS: midis TYRE eshte dhe....NONA ime.

Bash KSHU....dhe ju katnaret ka gerxhet...TIRONEN nuk e njifni ASPAK,se CFAR ...ishte.
Kane punu te shkrehtat por luga bosh mbeti.U ushqyen me citatet e shokut Enver dhe baba Stalinit.Brez i djegur totalisht.Shume trishte
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,655
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Tirana dje ....

Kane punu te shkrehtat por luga bosh mbeti.U ushqyen me citatet e shokut Enver dhe baba Stalinit.Brez i djegur totalisht.Shume trishte
ky brezi i sotem duket me i djegur akoma...pune s'ka, te ardhme s'ka, siguria zero, diferenca intelektuale as qe behet fjale...besimi nuk egziston as ne fjalor, analfabetizmi full, problemet zgjidhen me kallash, flamuri i zbardhur etj...
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,892
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

Te foto siper,njulshim nonjonin me kaptine kur u bote dru( dimer),ne u bote esell.Ka Rinia,ka Pallati i Kultures apo ka 15-te katci ska qene larg.Pezen ne Floren spo i fusim mren ne llogari.

Tashti o......................DHI.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,819
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

mos te lonte zoti pa komunista.

kombinati tekstil mbas viteve 1980 ka qene nje bordello komuniste
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,892
Pikët
113
Përgjigje e: Tirana dje ....

E vrej qe qeke shpi pushket,
paske mrri m`kryeqytet.
Ene gabel,ene LLOSH
me at surrat te ca daret,
do me t`dhon ne men.

:gezuar:
 

Attachments

Top