• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,857
  • Rezultati i reagimit
   3,436
  • Pikët
   113
 • 3

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,372
  • Rezultati i reagimit
   587
  • Pikët
   113
 • 2

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,505
  • Rezultati i reagimit
   1,909
  • Pikët
   113
 • 2

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,816
  • Rezultati i reagimit
   3,431
  • Pikët
   113
 • 2

  Beu_Shpata

  Anëtar i ri
  • Postime
   3,417
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   0
 • 1

  Jolene

  • Postime
   19,018
  • Rezultati i reagimit
   5,331
  • Pikët
   113
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,217
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   114
  • Pikët
   0
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,766
  • Rezultati i reagimit
   4,647
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   2,247
  • Rezultati i reagimit
   727
  • Pikët
   113
 • 1

  al74

  V.I.P
  • Postime
   3,574
  • Rezultati i reagimit
   276
  • Pikët
   83
 • 1

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   7,178
  • Rezultati i reagimit
   2,117
  • Pikët
   113
 • Top