• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tiziano Ferro duet me Mary J. Blidge

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari i njohur italian, Tiziano Ferro së shpejti do të dalë në një duet me këngëtaren Mary J. Blidge.


Ky duet i titulluar “Each Tear”, pritet të dalë në Itali në mes të muajit mars, ndërkohë që kanë dalë sekuencat e para të këngës.

Kënga duket se do të jetë një sukses i vërtet dhe do të pëlqehet nga fansat e të dy këngëtarëve, por mbi të gjitha nga fansat italianë.

Nuk dihet akoma se e kujt ka qenë ideja e realizimit të këtij dueti, por të dy këngëtarët janë entuziastë për këngën. Ky do të jetë suksesi i radhës i këngëtarit italian, Tiziano Ferro pas shumë sukseseve dhe albumeve të shitura në mbarë botën.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top