• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
:O Tiziano Ferro me te dashur 60 vjecar?

Pas rrëfimit publik të këngëtarit Tiziani Ferro që pranoi homoseksualitetin e tij, kantautori Enrico Nascimbeni zbulon një tjetër sekret të jetës pivate të këngëtarit. Sipas tij, Ferro ka një marrëdhënie që zgjat prej 6-7 vjetësh me një muzikant 60 vjecar nga Milano. “Është rreth 60 vjec dhe janë bashkë prej 6-7 vitesh”, shprehet Nascimbeni. Ai shton se nuk e di nëse ata janë ndarë, por shpesh herë kalonin fundjavat në Londër.

“Që ishin bashkë e dinin të gjithë në rrethet muzikore dhe jam cuditur kur Ferro deklaroi se ka dëshirë të dashurohej me një mashkull. Ishin tamam të fejuar dhe shumë të dashuruar, madje Tiziano refuzonte koncertet për të qëndruar me të”, shton kantautori.

 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

Tiziano te hengert mortjaaaa pseeeee na e bere kete hahahaha
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

...Urime ....-party-
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

Pse mer Tiziano keshtu, po ishe idhull i shum femrave mer haha bile dhe i nje ex amores time hihihihihihihi, po ishe sex simbol mer, sex simbol leshi ik o pederast haha
ec femine mos fluturoni me presh ne b'yth, mjaft me idhuj te krijuar ne tv, shikoni meshkujt e vertete qe keni ne krah hihihihihi.
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

malick, sa gjysma Tizianos te ishin ca e ca.... haha
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

po keta jane kot lol, habitem me te vertete me keto femrat qe blejne revista gossip pa pushim, dhe krijojne princa te kalter ne mendjen e tyre, dmth keta pederastet si tiziano dhe harrojne qe jane te rethuara ne jeten e perditshme me burra te vertete.
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

dhe laura pausini eshte lesbian, dhe me e forta ca kengesh kendojne hihihihihih

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_e6gD23NQ7g]YouTube - Non me lo spiegare - Laura Pausini duet with Tiziano Ferro
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

Bah cfar pederasti i peshtir,me plak 60 vjec,a thu se u shujten pederastat me moshe te re :D
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

ncncncnc gjynof gjynof, alamet cuni iku kot :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

Mahhhhhh....
 

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
37
Pikët
8
Përgjigje e: Tiziano ferro me te dashur 60 vjecar ...

ua pse mer qenke gay ky ua ua ua nuk e kam ditur hic...e po qe dashka dhe me te vjeter pupupup na fiku fare tani hahahaha...amon kujt ju bo von per ket :D
 
Top