• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tjetër fëmijë sekret i Michael Jackson?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Emri i femijes Donte Williams Jackson, mendohet se është fëmija i ish mbretit të pop-it pas një lidhje të jashtëligjshme që ai mendohet të ketë pasur me një femër.
Ky 18 vjecar e ka kaluar jetën me Alejandra Oaziaza, e cila ka edhe katër fëmijë me vëllezërit e Michael, Randy e Jermaine.Donte mendohet se është fëmija i dytë i jashtëligjshëm i Michael pas Blanket.

Gjithashtu mendohet se edhe 26 vjecari balerin Omer Bhatti është djali i tij.Fillimisht u mendua se ai kishte lindur nga lidhja e saj me Randy-n, por ai doli ne drite 8 muaj pas lindjes së djalit të tij Randy Jr. “Michael ishte shumë i afërt me Donte-n. Ky i fundit nuk e mësoi asnjëherë lidhjen e ngushtë që kishte me Michael”, shprehet një burim familjar
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Tjetër fëmijë sekret i Michael Jackson?

eeeeeeeeeeeee !!!!!!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Tjetër fëmijë sekret i Michael Jackson?

epooo ku i dihet!! keshtu eshte kur je me fame.........!! :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Tjetër fëmijë sekret i Michael Jackson?

hahaha ..prit sa te gjej nje femij tjeter qe te ngjasoj ty :p
 
Top