• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 24

  par

  • Postime
   6,018
  • Rezultati i reagimit
   1,252
  • Pikët
   113
 • 6

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,346
  • Rezultati i reagimit
   1,551
  • Pikët
   113
 • 5

  shoku_tanku

  • Postime
   17,886
  • Rezultati i reagimit
   2,018
  • Pikët
   113
 • 5

  Kastrioti1443

  V.I.P
  • Postime
   2,607
  • Rezultati i reagimit
   43
  • Pikët
   48
 • 4

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   30,766
  • Rezultati i reagimit
   3,232
  • Pikët
   113
 • 3

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,201
  • Rezultati i reagimit
   1,406
  • Pikët
   113
 • 3

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   1,844
  • Rezultati i reagimit
   225
  • Pikët
   63
 • 2

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,217
  • Rezultati i reagimit
   436
  • Pikët
   83
 • 2

  Mistrece

  ...
  • Postime
   16,126
  • Rezultati i reagimit
   1,886
  • Pikët
   113
 • 2

  Elushe

  ~*~loved~*~
  • Postime
   4,997
  • Rezultati i reagimit
   1,150
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,548
  • Rezultati i reagimit
   2,099
  • Pikët
   113
 • 1

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   4,721
  • Rezultati i reagimit
   244
  • Pikët
   63
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,040
  • Rezultati i reagimit
   3,546
  • Pikët
   113
 • 1

  Edvin83

  Shqiptar From Shkodër
  • Postime
   4,212
  • Rezultati i reagimit
   116
  • Pikët
   63
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,429
  • Rezultati i reagimit
   1,261
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,139
  • Rezultati i reagimit
   5,889
  • Pikët
   113
 • 1

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   2,099
  • Rezultati i reagimit
   255
  • Pikët
   83
 • 1

  Smokkie

  V.I.P
  • Postime
   1,583
  • Rezultati i reagimit
   423
  • Pikët
   83
 • 1

  Baardy_

  Super Anëtar From Ne zvicer
  • Postime
   204
  • Rezultati i reagimit
   82
  • Pikët
   28
 • 1

  skifteri

  Anëtar From Canada
  • Postime
   679
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   18
 • 1

  al74

  V.I.P
  • Postime
   3,508
  • Rezultati i reagimit
   214
  • Pikët
   63
 • Top