• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Top Story Forum

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,285
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Nisur nga kërkesa e @Zana dhe tema mbi fëmijët e humbur sot po e hapë ktë temë ku mund të diskutojm për problematikat që hasim dhe sjell ky emision ndoshta dhe mund të ndihmojmë.
Për të vetmin shkas po sjell emisionin e sotëm me vidio.
Diskutim të këndshëm ju lutem mos devijoni nga tematika.
Nëse keni diçka për të thënë.
 

Fierakja

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
10,581
Pikët
113
Wow. Duket qe familja i ka syt tek halla dhe besojn se ajo ka te bej me zhdukjen e djalit. Si ka mundesi qe nuk e bejn dot te flasi? Dhe cfar punesh mund te ket qene ajo duke bere neper zyra, makina me targa angleze etc? Gjera te pa besueshme kto. Ishalla Matreo eshte akoma gjall diku. Motra e tij me preku :( duket dhe shume vajze e zgjuar/shkolluar mire nga menyra qe flet.

Ps. Eshte normale qe motra me vllain te shpenzojn 1 ore ne krevat para se te ngrihen nga gjumi ne mengjes? Kam degjuar dhe here tjeter kte ku vlla/moter flen me nje krevat. Eshte dicka qe ndodh rregullisht ne shqipri/pjese e kultures?
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,045
Pikët
113
Me falni se disa mund te preken.
Me DREJTE...dhe dua mendimet e juaja te vyera.
Vete NUK pata nerva ta shikoja deri ne fund...apo deri ne minuten e 12.00.
Dhe nuk e kam fjalen per Fred Cakon,Manushin apo bibilushin.
E kam per..............KURVEN femaruce,ne per manen ka myzeqeja.
Dalim tek Presidenti i Rusise...sa te jem une pra Vladi,NUK ka prinder 1,2,3,4,dhe me rradhe.
Ndersa Cakos i jap DOREN,pavaresisht se NUK kam simpati dhe NUK e honeps dot,vetem per FJALET...
NENE dhe Babe jane..............SHENJTORE.
PS....edhe dicka per Femrat e forumit...kshu visheni juve ne PARTY apo dilni me sytjena si kjo ..MANTENUTA ne HALE kanal???
NUK e besoj,me sa ju kam pare.
DANKE....pres pergjigje,qofte dhe te HIDHURA.
Danke noch Einmal.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,045
Pikët
113
Me falni se disa mund te preken.
Me DREJTE...dhe dua mendimet e juaja te vyera.
Vete NUK pata nerva ta shikoja deri ne fund...apo deri ne minuten e 12.00.
Dhe nuk e kam fjalen per Fred Cakon,Manushin apo bibilushin.
E kam per..............KURVEN femaruce,ne per manen ka myzeqeja.
Dalim tek Presidenti i Rusise...sa te jem une pra Vladi,NUK ka prinder 1,2,3,4,dhe me rradhe.
Ndersa Cakos i jap DOREN,pavaresisht se NUK kam simpati dhe NUK e honeps dot,vetem per FJALET...
NENE dhe Babe jane..............SHENJTORE.
PS....edhe dicka per Femrat e forumit...kshu visheni juve ne PARTY apo dilni me sytjena si kjo ..MANTENUTA ne HALE kanal???
NUK e besoj,me sa ju kam pare.
DANKE....pres pergjigje,qofte dhe te HIDHURA.
Danke noch Einmal.
Kujt ja ben keto pyetje???
Drejt Beno....ik vre punen TATE.
DANKE.
NRRK.
 
Top