• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Topi më i vogël në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
New York, 15 shtator - Në shikim të parë, definitivisht do të përfundonim se kjo është një lodër. Megjithatë, topi më i vogël në botë ka treguar edhe qëllimin e tij “praktik”.

Edhe pse nuk jemi të sigurt se për çka mund të përdoret ky “mini top”, funksionaliteti dhe preciziteti i tij të mahnit, njoftojnë agjencitë.

Me grykën jo më shumë se 2 centimetra, ky top tregon fuqi të jashtëzakonshme, duke “shkatërruar” gjithçka që i del në rrugë.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

qenka mire kesi lloj topa te blejme per ushtrine tone, se ne skemi vend per topat e medhej:d:d
Oj SEa po shiko moj ndonje Chocolate bjerma leri keto topa o yllo:d:d
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

qenka mire kesi lloj topa te blejme per ushtrine tone, se ne skemi vend per topat e medhej:d:d
Oj SEa po shiko moj ndonje Chocolate bjerma leri keto topa o yllo:d:d
Usa hahahaaha blej çokokrem se ngele duke thene chocolate :D
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

Po cka te bej oj SEa une vetem Chocilatat i kam merak moj.....hahaha
Pershendetje SEa dhe cdo te mira
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

Lere Sea , se keshtu e ka ky tere dites , deri dje kerkonte keshtu bongon , nje kal te kooperatives , kurse tani per dreq u shkruajt ca me chokon edhe e kerkon me te madhe . Po normale qe e preferon se kali nuk di te shkruaje . :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

Ska faje usa nr1 ..chocolate eshte shume e mire ;) kiss
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Topi më i vogël në botë

Lere Sea , se keshtu e ka ky tere dites , deri dje kerkonte keshtu bongon , nje kal te kooperatives , kurse tani per dreq u shkruajt ca me chokon edhe e kerkon me te madhe . Po normale qe e preferon se kali nuk di te shkruaje . :)
paske harruar te shtojsh edhe nje Llafazanen LOOOL haha
Rrespekt Daniel Pershendetje
 
Top