• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Toshiba Canvio Basics

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Toshiba ka ripërtërirë linjën e disqeve mobile prej 2.5-inçësh, Canvio Basics, e cila vazhdon të lë përshtypje për thjeshtësinë dhe çmimin.
Canvio Basics vjen me dimensione të shtëpizës prej 79 x 119 x 13 milimetra, derisa me kompjuter lidhet me anë të protokollit USB 2.0.

Për mbrojtje të dhënave është ngarkuar sensori i integruar kundër goditjeve, e kapacitetet me të cilat ofrohet janë 320, 500 i 750 GB. Të gjitha modelet ofrohen ekskluzivisht me shtëpizë të zezë.

Çmimet e rekomanduara të shitjes për tregun amerikan janë sipas kapaciteteve të tyre, 80, 100 e 120 dollarë dhe ata ofrohen me garanci trevjeçare.
 
Top