• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tost me imazhin e Krishtit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Një biznesmeni nga Vermonti në SHBA, i lindi një ide e çuditshme dhe vendosi të prodhojë tosterë të cilët në “bukën tuaj të përditshme” vulosin imazhin e Jezus Krishtit. Përveç tostit me personazhin e Jezusit çdo mëngjes keni mundësi të lyeni rriskën e bukës tuaj me gjalpë dhe marmelatë mbi shenjën e paqes ose gjethit të marihuanës.
“Tosteri i Jezusit” shitet për 35 dollarë amerikanë, ndërsa tash për tash mund të blihet vetëm në SHBA dhe Kanada.

Owen Mercon dhe partneri i tij Galen Divley thonë se do ta dërgojnë shpikjen e tyre në Kinë për ta jetësuar produktin e tyre në prodhim masiv të tosterëve. Sipas Mercon, derisa tosterët që vulosin imazhin e paqes ose gjethit të marihuanës në bukë blihen kryesisht nga studentët, ato me imazhin e Krishtit do të tërheqin shumë më shumë myshterinj bile edhe priftërinjtë.
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Duhet te jete shume e tmerrshme:S
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Gjithsesi kjo teme hyn te temat e kurioziteteve qe ndodhin neper bote dhe ska asnje lidhje kundrejt feve apo kundrejt njerzve, ti lem "Krishtet dhe Muhamedet" kjo ishte kurioziteti dites..
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Po po hipokrite deri ne fund , me imazhin e muhamedit jo :)

Po i fshij postimet jashte teme tani , le te mbetet kurioziteti per kuriozet .
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Po po hipokrite deri ne fund , me imazhin e muhamedit jo :)

Po i fshij postimet jashte teme tani , le te mbetet kurioziteti per kuriozet .
daniel mendimet e tuaja jane se vete i shprehen dhe vete i beson :)) haha ....akoma se ke kuptuar se sme intereson asgje... po ti po i merr postimet si ke qef vete...nuk mundem ta bej qefin ty per diçka qe pelqen ti... klm shoku... nuk merrem me tallje as feje dhe as njeriu.. per me teper mendo çte duash..mbremje te kendshme..
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Unë jam kurioz ta provojë njëherë, këtë Tostin me imazhin e Jesusit. Si i pafe që jam, do shikoja sa e shijshme është! :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Tost me imazhin e Krishtit

Te befte mire o Subz lol

Kesaj Seas t'i ngeci ne fyt dua haha
 
Top