• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Trans complete sex rearrangement

Do pranonit trans?

 • Po, edhe mund te pranoje neqoftese ato riprodhonin njesoj

  Votes: 1 33.3%
 • Jo, smund ta pranoj ne asnje menyre.

  Votes: 2 66.7%

 • Total voters
  3

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
14,949
Pikët
113
si mer nuk e njofim dot?!
Po e pati numrin e komes 42, lene hiq dore se eshte asojsh….:p
Une e kam 41 :p varet nga lloji I kepuces gjatesia,gjeresia etj .... tani po qe do fillojne aludimet rreth seksit tim lol,madje disave do u vertetoj thjesht bindjen se une jam trans ``fumato``

Tani persa I perket temes, ore Juke thjesht per kuriozitet... qysh te erdhen keto mendime, ka te beje me dicka personale apo njeh ndonje rast?!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,916
Pikët
113
Une e kam 41 :p varet nga lloji I kepuces gjatesia,gjeresia etj .... tani po qe do fillojne aludimet rreth seksit tim lol,madje disave do u vertetoj thjesht bindjen se une jam trans ``fumato``

Tani persa I perket temes, ore Juke thjesht per kuriozitet... qysh te erdhen keto mendime, ka te beje me dicka personale apo njeh ndonje rast?!
Pune mirnoritetesh,

Turqit vdisnin per thyb
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,519
Pikët
113
Teknologjia ka avancuar shume. Ne te ardhmen transjginoret nuk do jene te dallueshem fizikisht.

Neqoftese teknologjia ne te ardhem arrin te transformoj komplet gjinine, do ndryshonte perceptimi juaj ndaj transeve?

Mendoni se do pranonit partnere te nje gjinie te krijuar edhe jo te lindur kur keto mund te riprodhonin njesoj?

C'eshte qo kullese me vrima mo?
Qe te barazonec me fëmbra dhe te votosh tranzët duhet te kene mestruacione dhe Tampax.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,548
Pikët
113
Skiptaret qe kane emigruar ne ...greqiris,jane....PESHTARAKE.

Me MISERABEL komb qe do emigroja.

Sipas MEJE.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,406
Pikët
113
tani e lexova, kush e paska pas hapur temen :D natyrisht, se ai gollumi edhe ashtu eshte trans kamjunity, qashtu, peshke-bretkoce :D
 
Top