• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Transporti publik me “sedilje dashurie”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një kompani daneze autobuzësh ka menduar një menyrë mjaft të vecantë për të lidhur njerëzit.


Inisiativa e ndërmarrë në Kopenhagen nga kompania në fjalë, synon “flirtimin” mes personave single. Këtë mund ta bëjnë duke u ulur në sediljet me mbishkrimin “sedilje dashurie”.

Njerëzit kërkojnë kontaktin fizik, shprehet zëdhënësi i kompanisë, sipas të cilit, 103 është numri i autobuzëve me sedilje të vecanta. Por kush mendon se kjo është një menyrë për të fituar sa më shumë, gabon.

Kompania e ka ndërmarrë këtë inisiativë për të shpëtuar planetin sepse objektivi primar është tërheqja e sa më shumë njerëzve në transportin publik.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

drenipz

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
prizren
Përgjigje e: Transporti publik me “sedilje dashurie”

kjo eshte ide shum e mir por ne jemi shum larg nga kjo...
 
Top