• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Travolta kalon një tjetër tronditje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kur ka kaluar pak më shumë se një vit nga vdekja e djalit të tij, John Travolta kalon një tjetër tronditje.


John Travolta ka humbur dy qentë e tij pasi ata janë shtypur në aeroportin e Meinit. Pakujdesia e kujdestarit të qenve ka bërë që ata të goditen nga një transportues mallrash. Aktori 56 vjecar sapo kishte zbritur në aeroport me bashkëshorten Kelly Preston dhe fëmijët, kur një anëtar i stafit të tij vendosi të nxirrte shëtitje qentë.

Por një kamion i vogël që po afrohej në avionin e aktorit nuk i ka parë kafshët duke i shtypur. Menjëherë kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa aktori nuk ka dashur ta komentojë këtë lajm.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top