• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tre këngëtarë një ditëlindje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Të martën e 30 marsit, tre këngëtarë të njohur të skenës shqiptare kanë festuar përkatësisht ditëlindjet e tyre.


Kështu, Eneda Tarifa, Miriam Cani dhe Turjan Hyska kanë shuajtur qirinjtë e tortës në të njëjtën ditë. Dy të fundit kanë festuar përkatësisht përvjetorin e 25-të.

Këngëtarja Eneda Tarifa, përveç gëzimit dhe surprizave që iu bënë nga i fejuari i saj apo edhe të afërmit e miqtë, ka përjetuar edhe një tjetër emocion, atë të prezantimit të këngës së saj në festivalin “Top Fest”.

Ndërkaq, Miriami e ka festuar ditëlindjen me të dashurin e saj Alban Skënderaj, në Gjermani. Për sa i përket Turit, këngëtarit të grupit “Produkt 28”, (prezantuesit të emisionit “Mos u nxeh” dhe producentit të “Apartamentit 2XL”) veç urimeve ‘live’ nuk i kanë munguar edhe ato online nga fansat në profilin e tij në faqen e internetit Facebook. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top