• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tregoni nje fakt per veten tuaj

Status
Temë e mbyllur.

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
14,852
Pikët
113
Kam bezdi t'i bej update tel, laptopit e gjererave si keto. Kam bezdi edhe kur i nderroj dhe me duhet t'i blej te reja.

Sot perditesova tel vetem sepse isha e detyruar, pasi me ishte bllokuar youtube. E kishte nja 3-4 muaj qe me thoshte cdo dite te beja update.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
11,007
Pikët
113
Ka plot fakte, por shume pak te verteta :)
Tani ke besoni ju, faktet apo te vertetat?........ sepse faktet jane te manipulueshme , te vertetat jo.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top