• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tregtimi (shitja) e porteve shqiptare

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,109
Pikët
113
Shqiperia, si zonja me bukur e Adriatikut dhe Jonit ka edhe portet me te mira ne rajon, porte te cilat ju kane sherbyer gjithe rajonit qe nga koha e antikitetit (Ilireve) e deri me sot.

Ato gjithmone kane qene ne sherbim te popullates vendase, deri sa te njejtat u shiten per ca dollare, disa nga to te kinezet - disa te te tjeret.

C'mendoni ju te dashur forumiste, a duhet te shitet pasuria e nje shteti, a duhet te shiten pikat strategjike sic jane portet etj.
 
Top