• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Trendi më i ri në Japoni: Dhëmbët që ndriçojnë!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Tokio, 26 janar – Gjithmonë keni dëshiruar të keni një buzëqeshje verbuese? Zgjidhja është më e thjeshtë sesa mendoni.
Në Japoni është paraqitur një trend i ri, dhe fjala është për dhëmbët që ndriçojnë. Kuadrat, në të cilat janë vendosur diodat LED, mund të fiksohen për dhëmbët, dhe kur të qeshni, buzëqeshja do të shkëlqejë. Dhëmbët, përveç që ndriçojnë, mund të ndryshojnë edhe ngjyrën – nga e gjelbra në të kuqe si “vampir”.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Trendi më i ri në Japoni: Dhëmbët që ndriçojnë!

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=wcaQ5QWHJlM&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=wcaQ5QWHJlM&feature=player_embedded
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Trendi më i ri në Japoni: Dhëmbët që ndriçojnë!

asnjehere nuk kisha me konkuru per kte tender :)
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Trendi më i ri në Japoni: Dhëmbët që ndriçojnë!

Shum mire kan bo.Keshtu perdorin dhe suratin si fener ndrixhimi naten...
Problemi eshte vetem pila,por dhe ai mund te zgjidhet,e kane nje vend ku mund te fusin dhe baterine.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Trendi më i ri në Japoni: Dhëmbët që ndriçojnë!

SERAFIM haha

Sa te shemtut duken :eek:
Te shemtut the;Duken, sikur kan bo buzet me silikon,sikur kan honger sapun robash,e sikur jan zhgaravit me buzkuq.
 
Top