• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Treni i fundit i Mimozës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Çifti Shkumbin Kryeziu dhe Mimoza Mustafa pritet që së shpejti ta hedhin një këngë të re nëpër televizionet kosovare, e cila quhet “Treni i fundit”.


Një burim i afërt më këtë çift thotë se kënga do të transmetohet nëpër TV-të e Kosovës pas dy javëve.

Kjo është kënga e tretë që Shkumbini dhe Mimoza e realizojnë së bashku. Por, kohëve të fundit flitet se Mimoza nuk është duke korrur suksesin që e kishte pritur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top