• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tri jave ne shoqerine e 1 mije merimangave vdekjeprurese

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

MELBOURNE - Australiani Nick Le Souef, i quajtur Spiderman, do te kaloje tri javet e ardhshme ne vitrinen e nje dyqani me 1 mije merimanga vdekjeprurese, me pauzen ditore prej 30 minutave, per te mbledhur para per qellime humanitare.
Ai me pare ka kaluar tri jave ne folene e gjarperinjve dhe kafazin me peshkaqene. Nese arrin te realizoje kete, do te thyeje rekordin e vet, te vendosur para 30 vjeteve.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Tri jave ne shoqerine e 1 mije merimangave vdekjeprurese

C'paskan per te bere fest merimangat... ne mos njera, tjetra Nickun do ta haj!
 
Top