• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tribeca Film Festival,vjen me një risi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tribeca Film Festival (TFF) që organizohet cdo vit ne New York, këtë sezon vjen me një risi.


Të gjithë të apasionuarit do kenë mundësi që me 45 dollarë të ndjekin në internet 10 filma të këtij festivali.

Gjithashtu, abonentët e kësaj faqeje do kene mundësinë të shikojnë edhe disa filma me metrazh të shkurtër, intervista me aktorë e regjisore si dhe do votojnë për filmin e tyre të preferuar.

Ky është edicioni i nëntë i Tribeca Film Festival dhe do startojë më pjesën e fundit të sagës “Shrek”. Ndërkohë, Tribeca Virtual fillon në 23 prill me filmin e Edward Burns, “Nice Guy Johnny”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top