• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Truku ndryshe i Besa Kokëdhimës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka eksperimentuar mjaft me imazhin e saj dhe mënyrën e të grimuarit. Ajo që i pëlqen më tepër është të realizojë foto profesionale dhe për të bërë këtë, shpenzon shumë kohë, derisa i duket që gjithçka ka shkuar OK.


Kjo është një prej fotove më të fundit që ka realizuar Besa Kokëdhima, dhe siç e shihni grimimi është krejt tjetër.

Madje këngëtarja për t’u dukur sa më joshëse, në vend të buzëkuqit mban në duar një penel të trashë në formën e furçeve, dhe buzët i ngjyen me ngjyrë të kuqe flakë.

Kjo është edhe tendenca e kësaj vere për të, e shpalosur përmes fotove, ku dominon, e bardha, e zeza e thyer me të kuqen e fortë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top