• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna e martuar, por me mendjen te femrat

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaTiranë, 26 shtator - Kohët e fundit edhe VIP-at shqiptarë po i përshtaten më së miri modës së të huajve, duke shfaqur hapur prirjet e tyre biseksuale. Ka nga ata që pranojnë të dalin në TV dhe të shfaqin hapur homoseksualitetin e tyre, siç bëri Klodi i ‘BB’, ndërkohë që të tjerë zgjedhin të luajnë me këtë pjesë, duke lënë hapur dyshimet në publik, nëpërmjet sjelljeve ambigue, siç prej kohësh bën këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila edhe pse e martuar prej dy vitesh, nuk nguron të dalë vazhdimisht në publik me skena të nxehta puthjesh dhe përqafimesh me vajza. Më e fundit është këngëtarja Tuna, e cila edhe pse pak muaj më parë kurorëzoi dashurinë e saj në martesë, sërish e ka të vështirë t’i rezistojë shikimeve dhe provokimeve të vazhdueshme me persona të të njëjtit seks. Këtë që sapo thamë e vërtetojnë më së miri edhe fotot e mësipërme, ku në çdo rast duken qartë shikimet sensuale, gati-gati erotike që ajo shfaq përball çdo vajze që ka përpara, shkruan revista shqiptare Bluetooth. Madje, nuk ajo nuk ka nguruar të realizojë edhe një set fotografik, ku Tuna shfaqet në poza intime me një tjetër vajzë, duke ngjallur kështu mjaft dyshim për prirjet e saj biseksuale.
 
Top