• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna më një tjetër duet me Nora Istrefin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tuna Sejdiu dëshiron të suprizojë fansat më një tjetër duet të nxehtë më këngëtaren Nora Istrefin.

Afërsia mes tyre duket se ka detyruar këngëtarët të mendojnë për një bashkëpunim në mes tyre.

Do të jetë shumë shpejt në mediat tona, por nuk dihet ende data kur do të publikohet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top