• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna martohet në muajin prill

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Altuna Sejdiu e njohur per disa histori dashurie që i ka bërë publike ka vendosur ti jap fund beqarisë. Më katër prill ajo do të bëhet nuse e Rilind Rekës, me të cilin është në lidhje dashurie më tepër se një vit.


Të përditshme në Shkup thonë se dasma është caktuar të mbahet më 4 prill në hotelit elitar “ Aleksandar Palas” në Shkup. Personi fatlum i cili do të jetë bashkëshorti i yllit të pop muzikës është djali i ambasadorit të Maqedonisë në misionin e BE-së në Bruksel, Blerim Rekës.

Lajmi për martesën është bërë I ditur sipas gazetave, pikërisht nga diplomati Reka i cili ka vërtetuar martesën, por nuk ka preferuar të komentojë më shumë.

Dashuria e zjarrtë mes Tunës dhe Rekës, ka kohë që nuk mbahet sekret. Fotografitë e tyre mund ti hasësh gjithandej nëpër revista dhe faqet e tyre personale ne facebook.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tuna martohet në muajin prill

Kush eshte kjo?

Mos eshte ajo qe kendon kengen "Piroman"?
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tuna martohet në muajin prill

Sa femer e hallakatur me dukej mua kjo! Ishalla i ben derman ai qe ka ne krahe, se ashtu si e kam pare une, kjo ishte alla Britney Spears :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Tuna martohet në muajin prill

Paska qene kabriolet nga truri motra me nje fjale. :p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,785
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna martohet në muajin prill

Me gjith zog martohet apo pa?
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,338
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Përgjigje e: Tuna martohet në muajin prill

spaske kuptu gjo hic ti mgja, ta thote pra Cool-i qe kesaj ju ka shqy kafazi ene ska ngel mo as zog as pule as veze, hala ke Ura Dajlonit ti...-qesh--qesh--qesh- -shok-``2``
Ti Babe ke ngel ke urra Brarit -qesh-
Zog ka ajo po i eshte bere Shqiponj fare Zocka
 
Top