• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktualisht është duke shijuar statusin e bashkëshortes, pasi ka vetëm pak muaj që i ka dhënë fund beqarisë së saj.


Të qënit bashkëshorte nuk e pengon absolutisht këngëtaren e suksesshme, Tuna që paralelisht më të, të zhvillojë edhe karrierën e saj. Ndërkohë është duke punuar fort për materiale të reja muzikore, pasi shumë shpejt ka në plan të nxjerrë albumin e ri.

Por, për suplementin “Bluetooth”, ne nje interviste, Tuna ka pranuar të na rrëfejë për të gjithë lexuesit marrëdhënien që ka me shtratin si shumë detaje të tjera… E pyetur nëse preferon të flejë me pizhama, të brendshme apo lakuriq, Runa shprehet se me raste i bën të dyja.

Preferoj të fle me të brendshme ose lakuriq, (qesh), ka raste edhe kur fle me rroba për variacion.”. Kurse pyetjes se cfarë bën tjetër në shtrat: ha lexon, sheh TV apo…?, Tuna nuk heziton ti përgjigjet “Eh, janë shumë gjëra që bëhen…”

Këngëtarja pranon të ndajë edhe shqetësimin që ka patur kohë më parë me pagjumësinë. “Ishte një periudhë kur isha insomniak i vërtetë dhe si pasojë më qëllonte të merrja ilaçe për gjumë, por fillova të bëhem e varur dhe nuk e bëj më”. / Anabel/
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,965
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Obobo moj Tuna, edhe kto pun i beke ti?!

C'u bene kta njeres kshu!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,331
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

kjo nusja qe do ta morim partikalione....hala si paska maru kova e mjoltit.....kushedi sa qeka lodh ai krevati se rrika nusja gjith diten e pak noten me komet perpjete.....shifini celat se mos ka dale noi video intime seknuksuakalo e kesaj nuses........miauuuuu
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

kjo nusja qe do ta morim partikalione....hala si paska maru kova e mjoltit.....kushedi sa qeka lodh ai krevati se rrika nusja gjith diten e pak noten me komet perpjete.....shifini celat se mos ka dale noi video intime seknuksuakalo e kesaj nuses........miauuuuu
Ky eshte lajm i vjeter.

Nusja nuk e kishte shume gjate ne ate shtepi. Ja futi dhondrri gishtin ne afat rekord.

Per dallim nga kjo ai eshte pika e djalit.
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,601
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Ky eshte lajm i vjeter.

Nusja nuk e kishte shume gjate ne ate shtepi. Ja futi dhondrri gishtin ne afat rekord.

Per dallim nga kjo ai eshte pika e djalit.
Rri o Rex nashi se gjithmone cupes i vihet faji ne te tilla raste...se po na rrine edhe moderatoret me fshese pas qafe
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Rri o Rex nashi se gjithmone cupes i vihet faji ne te tilla raste...se po na rrine edhe moderatoret me fshese pas qafe
Hahaha

Une po e mbroj mikun tim, e nusen le ta mbrojne shoqet e saj -fershellen-

p.s. fshesa po e tepron nganjehere por nejse...po e mbyllim njerin sy e njerin vesh.
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,601
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Hahaha

Une po e mbroj mikun tim, e nusen le ta mbrojne shoqet e saj -fershellen-

p.s. fshesa po e tepron nganjehere por nejse...po e mbyllim njerin sy e njerin vesh.
rendesi ka te mos i mbyllin te dy se perfunduam ne kosh edhe ne me gjithe postime pastaj...
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,331
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Ky eshte lajm i vjeter.

Nusja nuk e kishte shume gjate ne ate shtepi. Ja futi dhondrri gishtin ne afat rekord.

Per dallim nga kjo ai eshte pika e djalit.
Me leje...kush eshte djali me pika????``love``
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

Me leje...kush eshte djali me pika????``love``
Djalin me pika nuk besoj se e njeh por babain e tij ndoshta. Eshte djali i Blerim Rekes, politikan shqiptar nga FYROM.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Tuna: Në shtrat bëj shumë gjëra

...k/parlmnt.-ja.
 
Top