• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna një bashkëshorte që bën pazar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në fillim të muajit prill ajo kurorëzoi në martesë dashurinë e saj 2-vjeçare me Rilind Rekën, djalin e një diplomati të njohur maqedonas, përmes një dasme madhështore.


E pas gjithë bujës që shkaktoi kjo dasmë në median e shkruar dhe atë vizive, Tuna ka vizituar në fillim të kësaj jave, Tiranën.

Arsyeja këtë herë ka mbajtur emrin e “Anabel”. Këngëtarja e njohur nga Maqedonia do të jetë në kopertinën e kësaj reviste gjatë këtij muaji.

Për këtë arsye, ajo dhe udhëtoi drejt Tiranës për të realizuar setin fotografik që do t’i bashkëngjitet intervistës.

Në qendër të rrëfimit do të jetë jeta post-martesore e këngëtares. Siç e shihni dhe nga foto, Tuna ndodhet në një supermarket duke bërë Pazar.

Të bërit Pazar do të jetë tani dicka e përditshme për Tunën dhe bashkëshortin e saj dhe revista do pasqyrojë pikërisht këtë në numrin e ardhshëm.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top