• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna nuk kemi bërë ende celebrimin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tuna shprehet se do të bëja një ceremoni intime dhe punësova roje sigurimi.


Por, fotot dolën në Facebook nga të ftuar dhe u detyrova të shpërndaja foto profesionale në media”, kështu ka pohuar këngëtarja e sapomartuar Altuna Sejdiu – Tuna për revistën “Anabel”.

E për të zgjedhurin e saj Rilindin, ajo ka thënë: Kemi qenë miq prej kohësh dhe unë kam kërkuar nga ai të nënshkruajë kontratën e një shoqërie të thjeshtë.

Rilindi mesa u kuptua nuk e respektoi kontratën”, ndërsa për jetën pas martese, Tuna ka thënë: Përpara se ta njihja Rilindin, as kafen nuk dija ta bëja, por Rilindi është fantastic në kuzhinë, ndaj më futi në sfi dë”.

Ndryshe, këngëtarja ka treguar se në albumin e ri që po përgatit përfshihen shumë rryma, ka gati një single, dhe se do të bëjë dy klipeForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top