• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna, për pushime në Bora Bora

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Tuna thotë se vitin e kaluar për pushime së bashku me Rilindin ishim në Kuba dhe isha unë ajo që zgjodha destinacionin. Këtë herë Rilindi do zgjedhë vendin e pushimit, por sigurisht që do jetë ndonjë vend egzotik. Ka gjasa të jetë Bora Bora, por kudo që të jetë do të shkojmë diku nga fundi i verës për shkak se jam duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Bashkëshorti im është ai që më përkrah gjithmonë, edhe pse nuk është adhurues i kamerave dhe jetës publike, gjë që më duhet ta pranoj dhe jam krenare për thjeshtësinë e tij”, tregon Tuna
 

lind

☆☆☆
Anëtar
Feb 6, 2013
Postime
1,684
Pikët
0
Përgjigje e: Tuna, për pushime në Bora Bora

Ky po qe eshte thashethem `lol`
 

lind

☆☆☆
Anëtar
Feb 6, 2013
Postime
1,684
Pikët
0
Përgjigje e: Tuna, për pushime në Bora Bora

Ose me mire a ka ra akoma m'toke apo eshte ajrore akoma -qesh-
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Tuna, për pushime në Bora Bora

Atehere ka qene edhe e martuar ndersa tani me jaranin merr pjese ne spartakiada -qesh-
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,313
Pikët
113
Përgjigje e: Tuna, për pushime në Bora Bora

Zogu s'flluturonte ateher kur tema ishte hapur 2010``fumato``ka qen i vogel..
zogu fluturon sa ti dalin puplat.`dance`Tunes ka 15 vite qe i fluturon
 
Top