• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna Sejdiu duet te nxehte me Nora Istrefin

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Tuna Sejdiu deshiron te suprizoje fansat me nje tjeter duet te nxehte e seksi me kengetaren Nora Isrefi.

Afersia mes tyre duket se ka detyruar kengetaret te mendojne per nje bashkepunim mes tyre.

Ende nuk dihet se ku do te realizohet kenga, por sipas te gjitha gjasave ajo do te ndodhe ne studion e Florit, ndersa per tekstin e kenges do te perkujdeset kengetarja Linda Halimi.

Nderkohe qe te dyja kengetaret po mendojne edhe per duete te tjera me emra te njohur te muzikes.
 
Top