• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tuna vesh sot fustanin e bardhe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Altuna Sejdiu, këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia, do të kurorëzojë sot dashurinë e saj me djalin e ambasadorit të Republikës Maqedonase, Blerim Rekën.


Pritet te jete një dasmë madhështore, kjo e të dielës mbrëma, e cila do të mbledhë në Shkup shumë prej miqve dhe të afërmve të çiftit. Ndërkaq, në kurorëzimin e kësaj ndjenje nuk do të mungojnë as personazhet publike.

Çifti i të dashuruarve ka vendosur ta ndërtojë në Prishtinë folenë e tyre familjare. “Bluetooth” shkruan se thashethemet që kanë kohë që qarkullojnë në shtypin rozë, pohojnë se kjo martesë erdhi si pasojë e shtatzënisë së këngëtares, duke qenë se vetëm pak muaj më parë ajo vetë deklaroi se nuk kishte në plan të martohej gjatë këtij viti dhe se i ishte përkushtuar tërësisht karrierës së saj.

E megjithatë, edhe këtë herë Tuna i ka mohuar zërat për një shtatzëni të mundshme./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top