• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

tung all

Status
Temë e mbyllur.

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Pershendetje te gjithve!
Une jam Valentina,nga Prishtina.
Studioj Shkenca Politike
Eshte kenaqesi te jeme pjese e ketij forumi.Shpresoj qe t'ia kaloj mire ne mesin tuaj.
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: tung all

shume flm per mikepritjen kolege e nderuar , edhe flm per sygjerimin qe ma bere te jem edhe une pjes e keti forumi :):)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: tung all

Mire se erdhe Valentina dhe kalofsh sa me mire ne Forumin Forum-Al
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: tung all

Mire se erdhe midis nesh Valentina. Uroj te argetohesh e tja kalosh mire nen shoqerin tone.
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: tung all

Mireseerdhe tina
 
Status
Temë e mbyllur.
Top