• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tung Shqiptarë!

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Tung Shqiptarë!

KILI MERTURI Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur..deshira per nje Shqiperi Etnike eshte e te gjithve dhe shpresoj te realizohet nje dite.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Tung Shqiptarë!

Mire se na erdhe KILI MERTURI te uroj cdo te mira ne jete ,kalofsh bukur mes nesh
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Tung Shqiptarë!

Mirse erdhe KILI, dhe kalofsh mire ktu:)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Tung Shqiptarë!

Kili mirë se erdhe , besoj se na ke sjell edhe informata per Rock muzikë :)
te deshiroj te kalosh sa ma mirë
 

KILI MERTURI

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 17, 2010
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Tung Shqiptarë!

Ju falemndroi të gjithëve për mikëpritje!

Kili
SHQIPËRIA ETNIKE ËSHTË GJAKU IM QË NUK FALET!
BAC, U KRYMB!
PO I VJEN ERA TRADHTI KOMBËTARE BAC, NA MYTI KREJT KY HASË ANTISHQIPTARI ANALFABET!!!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top