• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tungjatjeta

Status
Temë e mbyllur.

sendid

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 9, 2011
Postime
6
Pikët
0
http://prekos.blogspot.com-Free thoughtsMire se ju gjeta. Nuk kam aspak dyshim se po i bashkohem nje komuniteti me pervoje forumore, me identitet dhe etike te ndertuar me ndihmen e cdo anetari. Ju ka mundesi te keni lexuar biografi nga cdo anetar i ri: te gjata, te shkurtra, vete prezantime humoristike, shaka dhe seriozitet, te qeshura dhe te qara, te cuditshme dhe te ciltra...idesh politike dhe besimesh fetare....

Ne midis nesh kemi vetem nje gje te perbashket. Deshiren per te komunikuar me te tjere-midis nesh. Une per vete nuk mund ta mendoj ekzistencen time pa ju-dua te them pa njerez te tjere me te cilet me jepet mundesia te shkembej apo ndaj me: mbresat e dites, shakane e nje shoqeje/shoku. `thankyou` per mundesine te jem mes jush!
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Tungjatjeta

Mire se erdhe. Uroj tia kaloni sa me mire mes nesh.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Tungjatjeta

Mirë se erdhe sendid kalofsh sa më mirë ketu !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top