• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Turistët ngatërrojnë Miranda Kerr me Katie Holmes

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Modelja e Victoria's Secret Miranda Kerr, e cila së shpejti do të martohet me Orlando Bloom, po pozonte për një shërbim fotografik ne Hollywood, kur një autobus me turistë iu afrua.

Disa persona nisën menjëherë t'i bënin foto dhe top modelja ishte shumë e lumtur që të pozonte bashkë me ta.

Por shumë shpejt ajo kuptoi se ata e kishin ngatërruar me Katie Holmes.

Megjithëse të pranishmit nuk e kuptuan se ishte Miranda dhe jo Katie, zonjusha Kerr nuk u mërzit aspak dhe nuk e ndali asnjë cast buzëqeshjen.
 
Top