• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Turqi, babai shet vajzen per 4 lope

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Nje vajze turke 12-vjecare eshte shitur nga i ati plot dy here. Heren e pare ne kembim te kater lopeve dhe heren e dyte per 4800 euro.
Policia pasi zbuloi rastin arrestoi babane e vajzes, si dhe bleresin e dyte.

Ne kerkim eshte shpallur edhe bleresi i pare, i cili u martua me vajzen para imamit. Disa muaj me vone vajza u kthye ne shtepi shtatzene me pretendimin se nuk shkonte mire me te shoqin.

Vajza e humbi femijen, ndersa i ati e shiti serish.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Turqi, babai shet vajzen per 4 lope

looool po pis milet paskan qen me siguri ka qen KURT :p i pa shpirt
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Turqi, babai shet vajzen per 4 lope

He mo se martesa ne te shumten e rasteve pazar eshte por e veshur me moderrmitet.Ky e paska ber si ne kohet antike ahaha
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
11,991
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Turqi, babai shet vajzen per 4 lope

Uuuaaaaaaa Mortja e hangert ishalla ...pupupupu kane rane njerezit mbi koke ...
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Turqi, babai shet vajzen per 4 lope

ti me habit me praticitetin djalosh :p :p hallall ta bofte zoti :D
As vet se di eshte e mire apo e keqe por une i them gjerat trroc moi vajze..ti ndac habitu ndac bej cte duac :p
 
Top